Ubi-камера здатна робити знімки так, як ви їх бачите у своєму кадрі, коли складаєте руки в рамочку. Цей прототип мініатюрного апарата  наразі розробляє дослідницька група в Інституті передових медіа-мистецтв і наук.

«Уявіть, що ви намалювали картину або зробили фотографію, ви ж дивитеся на них через складені рамочкою руки, щоб визначити композицію? А з цією камерою можна фотографувати, використовуючи ті ж самі рухи. Ви підключаєте пристрій до вказівного пальця. А фото робите за допомогою прямокутника з пальців, як видошукача. Натиснули великим пальцем, - і фото готове».

Камера містить низку датчиків, а також визначає відстань до обличчя фотографа. На стадії розробки об'єктив має фіксовану фокусну віддаль, а масштабування здійснюється на ПК. За такого способу зйомки, видошукач і відбивач світла не потрібні. Тож навіть із мініатюрним пристроєм ви можете сфотографувати інтуїтивно, дивлячись на реальні кольори. Також апарат має дротове підключення до комп’ютера. Розробники кажуть, що хотіли б зробити окрему фотокамеру, яку можна вільно використовувати на вулиці.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 374