Команда вчених-комп'ютерників з Університету Кейо у Японії створила незвичайний ґаджет, який працюватиме, доки ви жуєте. Це такий собі Жувальний діджей. Якщо картопляні чіпси звучать добре - спробуйте їх, слухаючи новітнього диск-жокея. Він надасть нових звуків і іншим вашим закускам. Новомодний девайс – це гарнітура, поєднана з комп’ютерною програмою, яка підсилює або взагалі змінює звуки жування. Творці музичного ґаджета кажуть, що хотіли поліпшити досвід харчування, використовуючи звукові ефекти. Таким чином, аби можна було точно відрізнити, як «звучить» їжа. Наприклад, солодкі хробачки просять про допомогу, коли їх жують.

Масахіко Інамі, винахідник «Жувального жокею»: «Я вирішив, що поєднати комп'ютер і людину, яка жує їжу, було б досить круто. Однак для цього треба якось під’єднати електронну техніку та інформаційні технології до харчових продуктів. І ось нарешті мені це вдалося. Я задоволений своїм винаходом. Їжа розмовляє!»

Система складається з динаміків-навушників, мікрофона, фото-рефлектора для вимірювання руху щелеп, а також комп’ютера, який миттєво фільтруватиме звуки та додаватиме до них нові звукові ефекти. Розробники запевняють: новинка принесе багато задоволення під час поглинання страв.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 485