Японські вчені розробили систему, яка дозволить швидко робити просторові 3-D моделі об'єктів на основі звичайнісіньких фотографій. Для роботи програмного забезпечення досить кількох світлин однієї і тієї ж сцени, знятих із різних ракурсів.

Акіхіто Торії, асистент: "Достатньо фото зроблених звичайною цифровим апаратом. Наша камера має Eye-Fi карти та відправляє світлини на комп'ютер по бездротовій мережі. Крім того, з нашою системою ви бачите результат одразу: вдалося чи ні! Якщо ви помітили, що якась фотографія не підходить, чи, можливо не вистачає знімка з якогось ракурсу, ви можете зняти предмет і додати необхідні кадри".

Система аналізує предмет, зіставляє характерні точки на знімках. І на основі отриманих даних формує 3D-модель. Розробники зазначають, що висока ефективність роботи системи досягається за рахунок застосування особливих методів оптимізації. Наприклад, бракування невідповідних зображень.

Автори ПЗ додають, що воно ще перебуває в розробці: з часом можливості розробленої ними програми розширюватимуться.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии программное обеспечение 3d моделирование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1918
Загрузка...
Загрузка...