Gocen – це пристрій, який грає написану музику. Це не бабіни і не диски чи флешки. Скоріше, це сканер, який зчитує рукописні нотні тексти і відтворює їх у реальному часі. Це справжня знахідка для тих, хто вчиться грати на музичному інструменті, композиторів і просто творчих людей.

Дивіться також : У Японії розробили систему, яка покаже товар на живій моделі

Тецакі Баба , один із розробників : "Спершу система оцінює нотний стан, потім примітки та визначає високі ноти. Крім того, пристосування читає такі записи як piano чи guitar. Комп'ютер автоматично розпізнає їх, а потім змінює інструмент. Навіть, якщо мелодія написана у фа мінорі, а не в мажорі, у процесі  зчитування система дає можливість змінити лад".

Для спортсменів створили шапки з динаміками та мікрофоном

Зображення нот аналізується за допомогою бібліотеки звуків. Навіть більше, пристрій сам визначає обсяг музичного твору, рівень гучності та вміє працювати з акордами. Досі ноти використовували тільки для відтворення на музичних інструментах, заглядаючи у блокнот на підставці. А тепер їх можна відтворити за допомогою комп'ютера в режимі реального часу, а також  з урахуванням різних варіацій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии музыка устройство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1230
Загрузка...
Загрузка...