Овочі можна не лише їсти. Китайські музиканти використовують городину під час своїх виступів. Як звучить овочева музика - далі у сюжеті.

Дехто з продавців думає, що брати Вейпіни працюють у ресторані. Адже щоденно вони залишають місцевий ринок із повними пакетами овочів. Та насправді Вейпіни - музиканти, а на базар ідуть по... інструменти. Овочева музика прийшла в їхнє життя два роки тому. Кажуть, аби овочі почали "співати", необхідно, щоб вони були свіжі.

Нан Вейдун Вейпін, музикант: «Якщо вода в овочах випаровується, то мелодія стане вищою, ніж основний тон, або фальшивою. Тому ми обираємо тверді та недостиглі овочі. Адже не можемо використовувати їх протягом кількох днів. Вони стануть надто м'якими і тоді грати неможливо».

Кожний овоч підходить для певної мелодії. Картопля перетворюється на старовинний духовий інструмент окаріну, бамбук стає флейтою, а батат - свистком. Грають неординарні музики усе: від китайських народного фольклору до західної попси. За їстівні концерти отримують щедру винагороду - до 8 0020 доларів за виступ. І хоча запрошують рідко, брати не засмучуються. Головне, це натхнення, яке дарують рослини.   

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 491