Ви не повірите! Поєдинок між загребським Динамо та Ліоном у рамках Ліги чемпіонів пройшов за всіма правилами спортивної боротьби - заявив президент європейського футбольного союзу Мішель Платіні. Функціонер вирішив опиратися на результати розслідування 
французького незалежного адміністративного органу контролю за ставками. Там фахівці не виявили жодних доказів можливого договорного матчу. Нагадаємо, зустріч в Загребі завершилася перемогою "Ліона" з рахунком 7:1. Такий дивовижний результат дозволив французам обійти "Аякс" у турнірній таблиці групового турніру завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів. У підсумку Ліон вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, а хорватів усі звинуватили в "зливанні" матчу.
Нагадаємо, зустріч в Загребі завершилася перемогою "Ліона" з рахунком 7:1. Такий дивовижний результат дозволив французам обійти "Аякс" у турнірній таблиці групового турніру завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів. У підсумку Ліон вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, а хорватів усі звинуватили в "зливанні" матчу.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 612