Донбас продовжує чергувати перемоги з поразками в найсильнішій хокейній лізі Європи - КХЛ. ЦьогО разу підопічні Юліуса Шуплера програли омському Авангарду. Після двох періодів донеччани поступалися фіналісту минулого сезону з різницею у дві шайби. І змогли нав'язати боротьбу лише у третій двадцяти-хвилинці. Наприкінці матчу Федотенко скоротив відставання, проте перевестИ гру в овертайм нашій команді не вистачило чАсу. У підсумку перемога "Авангарду" - 2:1. Наступну зустріч Донбас проведе сімнадцятого жовтня проти казахського БАриса.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.