Серед інших відбірних поєдинків на чемпіонат світу варто згадати протистояння Іспанії та Франції. Матч, що пройшов у Мадриді, завершИлась унічию 1:1. Відкрили рахунок піренейці - на 25-й хвилині відзначився Серхіо Рамос. Відігралися ж французи в останні хвилини завдяки зусиллям Олів'є ЖирУ.
В азіатській зоні відбору інтерес у шанувальників футболу викликала зустріч Ірак-Австралія. Мінамально програючи  австралійці спочатку зрівняли рахунок, допоміг Кехілл. А за чотири хвилини до фінального свистка Арчі Томпсон приніс перемогу представникам зеленого континенту - 2:1

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.