Футболісти дортмундської Боруссії продовжують впевнено лідирувати у німецькій Бундеслізі. Підопічні Юргена Клоппа, у матчі 21-го туру, відсвяткували перемогу у поєдинку з леверкузенським БАєром. Єдиний гол під час зустрічі забив японець СІнді КагАва.
Не збирається відпускати свого головного конкурента на відстань більше ніж у два очки Баварія. Мюнхенці на Альянц Арені впевнено переграли КАйзерслаутерн. На шостій хвилині Маріо Гомес відкрив рахунок. А вже за півгодини Мюллер після подачі зі штрафного виграв у боротьбі з гостями та довів перевагу Баварії до двох м*ячів. У підсумку - 2:0.
У потилицю лідерам дихає глАдбаська Боруссія. Біло-чорні несподівано легко здолали Шальке. Усі сумніви щодо переможця розвіялися ще у першому таймі, коли у ворота кобальтових влетіло три м*ячі після ударів РОйса, ХАнке та АрАнго.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 471