Мюнхенська Баварія знову на коні! Підопічні Юппа Хайнкеса у 25-му турі Бундесліги розтрощили ХОффенхайм - 7:1! Перші п*ять м*ячів влетіли у ворота Тома ШтАрке ще за стартові 35 хвилин: двічі постарався ГОмес і по однОму влучному удару на рахунку Роббена та КрОоса. У другому таймі знущання над гостЯми тривало. Спочатку СуперМаріо довів свій доробок у поєдинку до трьох забитих голів. А через 10 хвилин круглого у сітку воріт Хоффенхайма відправив і Рібері. Синьо-білі відповілИ тільки одним взяттЯм воріт,однак і тут не обійшлося без футболістів "ротЕн": автогОлом відзначився ГустАво.
А ось лідер нинішнього чемпіонату дортмундська Боруссія не змогла взяти три очкИ у поєдинку проти аутсайдера змагань Аугсбурга. Команда Юргена КлОппа задовольнилася нульовою нічиєю.
Не склалося із забитими голАми у матчі за участю гладбаської Боруссії. Біло-чорні на власному полі, попри низку непоганих моментів, не змогли жодного разу влучити у ворота Фрайбурга.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 435