Швейцарці висловили політичну підтримку своєму відомому співвітчизнику, тенісистові Роджеру Федереру. На парламентських виборах, які нещодавно пройшли в країні, 132 виборця з невеликого містечка Воллерау в кантоні Швіц викреслили імена всіх кандидатів і вписали туди 30-річного спортсмена і свого сусіда по місту.
Цікаво, що сам 16-разовий переможець турнірів серії "Великого шлему" ще навіть не збирається завершувати спортивну кар'єру і тим паче жодного разу не заявляв про наміри спробувати себе в політиці. Однак, відповідно до чинних у кантоні правил, виборці можуть віддати свій голос за будь-яку людину, яка мешкає на території кантону. Про реакцію самого Федерера на підсумки виборів нічого не відомо.
 

 
Англійський журналіст вирішив потопити очільника бразильського футболу Рікардо Тейшейру, проти якого вже і так заведено карну справу.
Ендрю Дженнінгс, журналіст BBC, який спеціалізується на розслідуванні корупції в міжнародному спорті, заявив, що має "конкретні докази" проти Тейшейри - очільника Бразильської футбольної конфедерації протягом останніх 22-х років. Журналіст стверджує, що очільник ФІФА Зепп Блаттер був у курсі щодо багатомільйонних хабарів, які брав Тейшейра.
 

 
Український навколофутбольний обмін непристойними жестами триває. Воротар донеччан дозволив собі показати середній палець уболівальникам, коли у ворота київського Динамо влетів третій м'яч під час однієї-восьмої фіналу Кубка України.
Така витівка Рибки виглядає особливо ганебною, якщо врахувати, що він є вихованцем "Динамо", де починав свою кар'єру проте не зміг закріпитися в основному складі. Після оренди у столичній "Оболоні" Рибку запросили скаути донецького "​​Шахтаря".

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 638