Цей тиждень у Лізі Чемпіонів став цікавим, як ніколи. Трапилося одразу кільки кумедних епізодів, які прикрасили собою матчі групового етапу. Так, на 57-ій хвилині гри між "Брагою" і "Манчестер Юнайтед" на стадіоні раптово згасло світло. Несправність незабаром усунули, гра відновилася і закінчилася поразкою господарів з рахунком 1:3.
"Селтік" здобув сенсаційну перемогу над "Барселоною"  і так відзначив 125-річчя з дня заснування клубу. На честь цьогО свята  фанати влаштували  перформанс перед початком зустрічі. А ось після поєдинку затятий уболівальник "зелених" відомий співак Род Стюарт навіть розплакався. Ну і не можна забути першого стрікера в історії київського "Динамо", який перервав гостру й останню атаку своєї команди.  Керівництво клубу заявило, що не платитиме штрафу, який може накласти УЄФА за спробу зриву матчу, а стягне гроші з недисциплінованого вболівальника.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.