Кличко-молодший готовий розпочати повноцінну підготовку до поєдинку проти Жана Мормека, який призначено на 10-те грудня. Всіх формальностей дотримано - в Парижі відбулася друга спільна прес-конференція суперників. Перша, нагадаємо, пройшла в Німеччині, де і відбудеться бій. Налаштовані обидва боксера дуже агресивно: Мормек обіцяє розбити Володимирові обличчя і зокрема, його так зване "скліне підборіддя" та відібрати пояс.
А Кличко обіцяє перевірити, з чого зроблене підборіддя та інші частини тіла самого Мормека.
Володимир поки що відпочиває і дозволив собі екскурсію Парижем. Але скоро Кличко-молодший оселиться у тренувальному таборі в Австрійських Альпах.


 
Футболістів Реала не лякають небезпека і швидкість. Вершкові взяли участь у традиційній зустрічі із представниками автомобільної компанії-спонсора команди і отримали автомобілі, а також провели змагання у картингу. На швидкості всі показали себе справжніми мачо, проте переможець перегонів був лише один - Естебан Гранеро.
 


 
У Мексиці фанів навчали надавати першу допомогу у випадку заворушень під час футбольних матчів. Держава вирішила започаткувати цілу цивільну програму, оскільки в цій країні на футбольних полях останнім часом неспокійно. Буквально кілька місяців тому під час матчу між двома командами першої ліги сталася рекордна паніка на одному зі стадіонів через перестрілку. І оскільки власники футбольних арен ніяк не можуть змінити криміногенну ситуацію в країні, вони вирішили підготувати до неї відвідувачів футбольних ігор. Подібна програма поки не має аналогів у світі. Мексиканських уболівальників навчатимуть користуватися вогнегасниками, надавати першу допомогу та прийомам самозахисту. А "випускники" такої програми носитимуть спеціальні ідентифікаційні браслети.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 525