У цьому фільмі - останнє інтерв*ю батька братів Кличків, який помер минулого року. Подейкують, його слова змусили американських глядачів аплодувати стоячи. А прем*єра фільму в Німеччині викликала захоплення відомого місцевого режисера, актора і сценариста Тіля Швайгера. Нарешті, стрічка документаліста Себастьяна Денхарда про українських боксерів дісталася й України.

Біль і кров, музика й емоції - усе, що ми так любимо в боксі - цього достатньо і в документальній стрічці. Максимально крупні плани дають ефект присутності без жодних новітніх технологій.

Віталій Кличко: "Я надеюсь, традиции документального кино возродятся в Украине. А наш фильм - не о братьях Кличко. Он о мальчишках, которые мечтали".

Пристрасті й неприховані емоції, що їх доводиться спостерігати протягом усього фільму навіть викликали в журналістів запитання - скільки дублів відзняли "актори", щоб виглядало настільки драматично. Проте "актори" підкрестили - усе гралося одного разу, адже цей театр - і є життя.

Володимир Кличко: "Режиссер Себастьян Денхарт подобрал к нам ключ и провел с нами более двух лет, сопровождая в различных ситуациях. Я благодарен ему за то, что он сделал работу профессионально, не смущая нас".

Глядачі зможуть дізнатися про те, як брати посварилися, підслухати приватні розмови і побачать старе "хоум-відео"
Уже 13-го березня фільм із головними героями розпочав мандри Україною - Клички завітають в Одесу, Дніпропетровськ і Тернопіль. А кияни побачать фільм 15-го березня. І скрізь брати презентуватимуть стрічку особисто.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 506