Підприємцям тепер не потрібен дозвіл пожежників для відкриття бізнесу. Достатньо просто подати декларацію про те, що пожежної безпеки на підприємстві дотримуються. Таку процедуру ухвалили новим кодексом про цивільний захист населення. Повідомили у Міністерстві надзвичайних ситуацій. А ось продавцям на ринках і у кіосках декларації подавати не потрібно. Головне - обладнати свої торгові місця усім необхідним для безпеки. Закрити магазин через порушення за новим законом  інспектори права не мають. Хіба що через суд. Та за наявності порушень, що  створюють загрозу життю або здоров'ю людей. Нагадаємо, кодекс про цивільний захист населення вступить у дію із першого липня 2013-го року.

Дивіться також : В Україні з'являються нові види бізнесу - однак, почати свою справу тут важко

Василь Квашук, заступник міністра надзвичайних ситуацій : " Необхідно подати декларацію, в декларації підприємство повідомляє, що виконало проектні умови на підприємстві у планах безпеки. Не надають декларацію ті, хто працює на базарах, кіосках, торгових місцях, які установлені відповідно до затвердженої схеми".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес законы бизнеса пожарная безопасность
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2420