На акції Харківської ТЕЦ-5 претендують дві компанії. Конкурс із продажу генерації відбудеться 7 листопада. Повідомили у Фонді Держмайна. Стартову ціну об'єкта встановили на рівні 320 мільйонів гривень. Згідно з умовами конкурсу, новий власник зобов'язаний модернізувати та реконструювати ТЕЦ. А також забезпечити вирішення численних соціальних питань. За словами експертів, серед інших вимог - переведення роботи теплоелектроцентралі на вугілля. Виконати таке завдання буде складно. Нині підприємство працює на газі.

Дивіться також : Україна заміщує газ вугіллям

Юрій Корольчук, експерт з енергетики : "З однієї сторони, вона і нова ТЕЦ, має потребувати менше коштів для модернізації. А з іншої сторони, для того, щоб використовувати її на вугілля, тобто перевести її на вугілля, потрібно буде вкласти більше коштів. Тому та ціна, яка була названа це просто оцінка фактично вартості майна самої ТЕЦ-5".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: продажа харьков тец
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 912