Проти міняйл таки можна знайти управу, кажуть юристи. І порівнюють: скажімо, за несплату відрахувань  до  соціальних та Пенсійного  фондів  передбачили три види  покарання – штрафи, позбавлення права  займати певні посади та конфіскація  майна.

Див. також: Українці масово здають долари

Їх застосовують, залежно від того, скільки  приховано податків. Від цих сум залежить і розмір стягнень. Вони коливатимуться  від 500 до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів. Тобто,  від 8,5 тисяч до 425 тисяч  гривень. Саме ці норми Кримінального кодексу сьогодні можуть застосовувати і до валютних міняйл, якщо упіймають на гарячому і зможуть  зафіксувати факт проведення  незаконної  операції на місці.

Див. також: Нацбанк хочет, чтобы украинцы помогли ему ловить "валютчиков"

Ярослав Абрамов, юрист: "После того,  как она завершена, доказать будет что-то тяжело. Только если происходила скрытая  фиксация   в виде  видео  съёмки  или  что то  еще. Если же все  било  проведено с  соблюдением  советующих предосторожностей. То  доказать  что операция  имела место будет  очень тяжело".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта спекулянты криминальный кодекс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1665