Купуючи квиток на концерт - часто отримуєте кота у мішку. То замість живого звуку - фонограма, то артист не приїздить. Місцева влада допомогти ошуканим людям - не може. Повноважень таких не має.  Лише пропонують створити зразок угоди, в якому радять прописати усі технічні характеристики заходів.

ВІДЕО: Під шалені оплески і крики меломанів - SEAL відіграв гучний концерт у столиці

Світлана Зоріна, керівник управління культури КМДА: "Я думаю, що якщо буде на рівні міністерства культури зроблена угода в якій будуть прописані такі речі і той, хто приймає надає площадку він якось за цим слідкує то тоді ця ситуація якось зміниться".

  Речі легендарного

Речі легендарного "роллінга" Ронні Вуда розпродадуть

Слава на концерти ходить регулярно. Каже - не раз був дуже розчарований. Наприклад, на виступ  відомого американського рок-гурту взагалі не потрапив. Простояв кілька годин у довжелезній черзі. Концерт  уже розпочався, а сотні людей ще стояли на  вулиці - бо працював лише один вхід. Спробував розповісти охоронцям про свої права.

Дивіться також: Колись наркомани - тепер – репери. Філіппінські в’язні готують другий альбом

Слава Артамонов, киянин: "Когда я начал настаивать, один из омоновцев подошёл и порвал билет. Я потом жаловался ихнему начальнику, а он сказал: я не видел этого человека ни разу в жизни".

Юристи розводять руками - щоб отримати компенсацію, потрібні переконливі докази. 

Якщо співак лише відкриває рота - слід мати відеозапис. Але зробити його, забороняє закон про авторські права. Можна звернутися до телекомпаній - які вели трансляцію.

Ігор Годецький, юрист: "Велика кількість тих ще юристів, якщо прямим текстом казати провокують, вони наперед передбачають, що можливі порушення, фіксують їх і потім пред’являють позови і саме таким чином вибивають оцих недобросовісних артистів, які лише відкривають рота, а нічого не співають".

Дивіться також: Depeche Mode у Києві презентує альбом Sounds of the Universe

Та простим українцям розібратися у тонкощах юриспруденції - дуже важко. Тому самі правники радять голосувати своїм гаманцем. Тобто, не ходити на концерти, які влаштовують підозрілі організатори.

Ілона Ковч, Олександр Павленко. "Закон і бізнес". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: компенсация шоу-бизнес концерт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1121