У жовтні офіційне виробництво горілки в Україні скоротилося майже на сім відсотків. А ось випуск коньяку, порівняно із вереснем, навпаки зріс майже на тридцять п'ять. Експерти ринку кажуть, що так компанії готуються до передноворічних розпродажів.

Дивіться також відео : В Україні подорожчали алкогольні напої

Мовляв, збільшують виробництво, аби уникнути дефіциту та гарно підзаробити. Як відомо, Кабмін підвищив акцизи на міцні напої: тож на цей новий рік пляшка найдешевшої горілки обійдеться мінімум у двадцять вісім із половиною гривень. А трьохзіркОвий коньяк - тридцять дев'ять. Подорожчання пояснюють боротьбою із контрафактом і необхідністю наповнення бюджету. Востаннє мінімальні ціни переглядали у серпні 2011-го.  

Корисно знати : В Україні може зникнути "Шампанське" та "Коньяк" через вимоги ЄС

Олександр Соколов, експерт консалтингової компанії : " Рынок водки достаточно, определённый объём держится на протяжении достаточно большого количества лет. Поэтому мы наблюдаем официальное снижение объёмов производства, но на самом деле мы видим, что часть теневого сектора достаточно высока  и часть  производства компенсируется за счёт теневого сектора".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена водка коньяк минималка законы бизнеса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1985
Загрузка...
Загрузка...