Україна за крок від рецесії, кажуть експерти. За підсумком 3-го кварталу ми вперше від  2009-го отримали  реальне  зниження  ВВП. За  попередніми  даними – на відсоток  з третиною. Якщо хоча б маленький мінус буде  зафіксовано ще й у 4 кварталі,  це і означатиме початок кризи. Поки що урядовці та аналітики  висловлюють сподівання на зміну  динаміки  і  кон’юнктури  міжнародних  ринків  для  наших  експортерів  в останні місяці року. Та вихід на нові майданчики, як то Азії  чи Африки, де триває зростання економіки.  Мінус в Україні показали основні галузі господарства. Наприклад, обсяги машинобудування знизилися на 20 %.

Читайте також : Доходы украинцев могут пересмотреть, но курс гривни обещают стабильный

Василь Невмержицький, заступник голови правління Комбанку : " Из данных  НБУ, именно  падение  машиностроения   в Украине  связанное  с введением    утилизационного  сбора  со стороны  РФ  и повлияло  на   снижение  темпов  внутреннего  валового продукта".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ввп машиностроение експорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 856