Робити ставку на те, що виробники металопродукції підтримають гривню - необачно. Бо світовий ринок виявився не готовим "проковтнути" те, що йому пропонують українські металурги. Їхній  обсяг валютного виторгу від початку року  знизився, порівняно із 2011-тим майже на 15 відсотків. Лише  за жовтень галузь заробила на  500  мільйонів  менше.

Металургів чекає скорочення

Дмитро Дребот, заступник голови правління комбанку : " Это не связано с  внутри  экономическими процессами  в  Украине. Снижение  спроса  идет  в мире. И идет,  к сожалению  в Украине. Потому, что  по ярду позиций  мы есть экспортёром и  это   очень  важно  для  бюджета  статьи".

Рік тому серед усього валютного виторгу майже 30 %  надходило саме від металургів. Та у 2012-му частка їхнього доходу з-за кордону знизилась вже до 23 %, підрахували в Держкомстаті. Аналітики кажуть, що наступного року слід очікувати  подальшого скорочення металургійного експорту через загострення проблем  в економіці Європи.

Корисно знати : 10 профессий, которым грозит сокращение в случае кризиса

Василь Невмержицький, заступник голови правління Комбанку : " Прогнозируется что 1 квартал  практически серьезных поступлений   не будет.  Будем рассчитывать на  2-3 квартала   следующего года".

Навіть за умови  обов'язкового  продажу  валюти, обсяг реалізації доларів  та євро зменшиться. Хіба  що  Нацбанк збільшить норму  з п’ятдесяти  до 75-ти %. І навіть до  100 %.  Це зможе підтримати  гривню, кажуть експерти.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: продукция покупка кризис металургия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2450
Загрузка...
Загрузка...