Із нового року зростуть ціни на понад 100 видів товарів. Верховна Рада підвищила ввізне мито на окремі позиції до максимально можливого рівня, обумовленого Україною зі Світовою організацією торгівлі. Зокрема ставки зростуть на продукцію органічної і неорганічної хімії, будівельні матеріали, барвники та інші товари. Початкова редакція законопроекту передбачала підвищення збору на понад 500 позицій, що мало б принести до бюджету додаткові два мільярди гривень. Однак від цього - відмовилися. Депутати не захотіли збільшувати ставки на продовольство, вироби з пластмаси, полімерів та хімічну продукцію.

Дивіться також : Їздити стане ще дорожче. Ціни на бензин ще зростуть

Віталій Хомутиннік, голова комітету ВР з питань фінансів : " Десь піднімається на два відсотки, десь – на 5 %  мито. В цілому цей закон не збільшує ті позиції більше, ніж є у нас в протоколі зі Світовою організацією торгівлі. І дає додатковий ресурс бюджету 500 мільйонів гривень".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес цена продукты питания мито
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1459