Малий  і середній бізнес не так часто звітуватиме   і менше платитиме податків.  Аби  полегшити адміністрування зборів  самі митарі запропонували, щоб спрощенці 1 та 2 групи подавали декларації про доходи  лише  раз на рік, а не  щокварталу. 

Дивіться також: Спрощенцям дозволять наймати більше 50 працівників

А для підприємців із 5 та 6 групи, у  яких буде  необмежена  кількість працівників та  валовий дохід  у  20 мільйонів  гривень,  знижують збір  на  2-3 відсотки  в  залежності  від того,  чи працює  компанія з ПДВ, чи ні.  Про такі  новації  учасники колишнього податкового майдану  навіть не мріяли. Саме через позитив  змін, припускати  фахівці,  вони  будуть введені   у дію  раніше  законодавчо  встановленого терміну.

Дивіться: Бізнес росте: Бізнесменів "спрощенців" стало більше

Валентин Гвоздій, керуючий партнер юридичної фірми: "Оскільки  ці зміни  є позитивними для  бізнесу, то   це не викличе  протестів  підприємств  в зв'язку з тим, що  їх пропонують прийняти пізніше, ніж  за  6 місяців після  їх вступу в дію.  Як відомо, будь які  зміни  до  законодавства  повинні  вноситися не раніше  ніж за  6  місяців до їх вступу  в силу. В даному  випадку  цей  принцип  буде порушено".

Дивіться також: Хто платитиме єдиний соцвнесок

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес закон спрощенці
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1323