З початку року фізособи-спрощенці заплатили податків втричі більше, ніж у 2011-му. Хоча податківці й розраховували отримати податку більше, але не настільки - у півтора разу понад план. А саме - майже три мільярди гривень. Повідомляє прес-служба ДПС.

Див. також:Спрощенцям дозволять наймати більше 50 працівників

У 2012-му кількість підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування, зросла на 200 тисяч осіб. Більшість платників єдиного податку обрали для себе другу категорію, з обсягом річного доходу до мільйона гривень. За словами аналітиків, платити податків більше бізнесменів спонукали нові правила: розподіл за групами, збільшення обсягу виручки і звітність раз на рік.

Див. також: Спрощенці отримають полегшення раніше, ніж зазвичай

Олександр Ткачов, керівник відділу інвестиційного аналізу: "Выгодно стало платить налоги. А также в контексте того, что суммарно количество упрощенцев увеличилось, сказалось на том, что доходы – увеличились. Это положительно также отражается на малом бизнесе, непосредственно для этого и были сделаны эти улучшения. А также на общей инвестиционной привлекательности Украины".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес налоги упрощенцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1305