Пільг у бізнесу відбирати не будуть. Принаймні поки що. Так кажуть в уряді. Адже деякі підприємства лише нещодавно отримали податкові поступки. Відтак економічного ефекту від них Кабмін іще не вивчив.

Дивіться також: Податківці ліквідують низку пільг

Раніше головний митар країни Олександр Клименко заявив: низку підприємств потрібно змусити платити державні збори у повному обсязі. Це, зокрема, стосується виробників дитячого харчування та біопалива, представників авіа - і суднобудування, а ще - аграрного машинобудування. Ціна питання - три з половиною мільярди гривень додаткових надходжень до державної скарбниці.

Світлана Воробей, голова робочої групи з підготовки змін до ПК: "Наприклад, пільги, які спрямовані на залучення  інвестицій до України. Чи вони потрібні, чи ні? Я думаю, що потрібні. Треба аналізувати, скільки вони варті, і на скільки вони ефективні. І з цього робити висновки".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес налоги льготы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 781