Скасування ліцензій для турагентств, усупереч побоюванням, не зашкодить розвитку цього ринку в Україні, вважає   генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації Талеб Ріфаї. За його словами, проблем із якістю обслуговування подорожувальників на початкових етапах не уникла жодна країна.

Однак, у цій ситуації на захист клієнтів, має  стати держава, неурядові організації та спілки із захисту прав споживачів.

Дивіться також: Як турагентства завищують ціни на відпочинок

Генсек переконаний: чим раніше вдасться спростити дозвільну систему, тим швидше можна буде отримати зиск.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за скасування ліцензій для туркомпаній іще 2010-го року. Спеціальні дозвільні документи мають оформляти лише туроператори

Дивіться також: Курортний обман: Туроператори приховують дешеві тури

Талеб Ріфаї, генсек Всесвітньої туристичної організації: "Усі держави починають із жорсткого регулювання системи. Але під час розвитку, системи стають гнучкішими і врешті-решт країни переходять до дерегуляції. У державах Європи і Північної Америки бізнес саморегульований. Дерегуляція  - це ознака зрілості суспільства".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм лицензии турагенства
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4664