Україна стала більш конкурентоспроможною. Відповідний показник нашої держави у світовому рейтингу зріс на 9 позицій. І сягнув рівня 2007-го року. Такі дані міжнародних експертів. У Центрі соціально-економічних досліджень кажуть: повернення на 73-тє місце свідчить про те, що наслідки кризи майже подолано. І  пов'язують це із розвитком бізнесу. Зокрема, компанії поліпшили ставлення до споживачів, зросла кількість місцевих постачальників. Збільшився і рівень конкуренції у деяких сегментах. Приміром, у сільському господарстві та будівельній галузі.  Також поліпшилася інфраструктура завдяки проведенню Євро-2012.

Зміни на ринку праці: Майстрів на всі руки стане більше

Дмитро Боярчук, виконавчий директор центру соціально-економічних досліджень: "Це побудова аеропортів, ремонт доріг. Тобто це був такий якби крок вперед для нас, завдяки якому ми отримали досить непоганий бал. Загалом по інших факторах, на жаль, значних змін не відбулось. Зокрема по тих факторах, які стосуються захисту прав власності, ситуація з конкуренцією".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг конкуренция конкурентоспособность
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 882