Утилізаційний збір на авто планують ввести на всі транспортні засоби. Остаточне рішення ухвалять 19 листопада в уряді. Податок поки що діє лише для машин, зроблених у Росії. Та в такому вигляді він не влаштовує урядовців.

Читайте також : В России хотят устранить барьер для поставок украинских авто

Адже виробники з різних країн перебувають у нерівних умовах. Якщо ідею підтримають у наступний понеділок - іноземні авто додадуть у ціні. Наскільки - поки що не вирішили. Як відомо, з 1 вересня Москва ввела утилізаційний збір на іномарки. За оцінкою експертів, це може зробити українські машини в сусідній державі дорожчими на 10-12 %. Таке рішення покликане захистити російський автопором після вступу країни до СОТ. У відповідь 14 вересня Київ теж запровадив аналогічний збір на імпортовані з РФ транспортні засоби, зокрема й автобуси.

Корисно знати : Утилизационный сбор в Украине сделают законом

Едуард Ставицький, міністр екології та природних ресурсів : " В целом законопроект поддерживается кабинетом министров если он будет полностью согласован  со всеми заинтересованными лицами, то  я думаю что это будет направлено в верховный совет на ближайшую пленарную сессию если принимается закон, то он может быть только в общем не по отношению к какой то либо стране. все правила одинаковы для всех. Так же ы для внутреннего производителя".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: утилизация машина законы бизнеса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2297