В Україні рівень комп'ютерного піратства за останні чотири роки знизився на 2 %.  Хоч і залишається одним із найвищих у світі - 84 % програмного забезпечення вітчизняні ІТ-шники використовують нелегально.

СЕО-оптимізатор: Щоб сайт був у топ пошукових, не потрібно винаходити колесо >>> дивіться сюжет

А ось у світі за цей же час стали використовувати без дозволу на 4 % більше програм. Хоча й досі загальний показник  удвічі нижчий, ніж в Україні - 42 %.  Найактивніше "розвиваються" в цьому напрямку Китай, Індія та Бразилія. Позитивні  зрушення в Україні  пов’язують зі зміною політики  у великих компаніях  та  у державному  секторі. Там заявили про перехід на ліцензійне програмне забезпечення. 

Антивірус не вберіг ваш комп'ютер? Компенсації не чекайте

Марія Ортинська, патентний повірений України: "Возможно в данном случае подействовало  ранее событие, такие ка закрытие известных файлообменников  правоохранительные органы начали больше работать над защитой авторских прав , над выявлением нарушений".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: программы пираты компьютерная безопасность
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 887
Загрузка...
Загрузка...