Літайте спокійно. Європейська комісія відклала запровадження закону про обов’язкову сплату податку на викиди вуглецю іноземні авіакомпанії. Втім, зітхнути із полегшенням можуть лише не європейські перевізники. адже для європейський норма залишилася в силі.

Европейские визовые центры в Украине незаконно завышают цены

У ЄС послабили тиск на світові авіакомпанії. Єврокомісія вирішила "заморозити", принаймні на рік, власний закон, згідно з яким усі перевізники, що здійснюють польоти над країнами Співдружності, повинні сплачувати збір на викид парникових газів. Таким чином європейський регулятор має намір вгамувати обурення, яке викликало запровадження податку. Утім норма, яка зобов’язує авіаперевізників сплачувати "вуглецеві збори" все ще діятиме. Полегшення відчують лише іноземні авіакомпанії.

Коні Хедегарт, європейський комісар з клімату :  "Ми відклали введення закону про сплату вуглецевих податків для іноземних авіакомпаній, але не слід сприймати це, як довічне послаблення. Ми маємо намір доопрацювати цей документ та знову запровадити його. У новій редакції він має бути більш прийнятним для світових авіаперевізників і не зазнаватиме такої жорсткої критики".

Российские авиаперевозчики осваивают "Жуляны"

Нагадаємо: закон про податок на вуглецеві викиди почав діяти у державах Євросоюзу, а також Ісландії, Норвегії та Ліхтенштейні з 1 січня 2012-го. Проти подібного збору виступила влада більше ніж 20 країн, разом із Росією, Сполученими Штатами і Китаєм. У Піднебесній, зокрема, заборонили місцевим перевізникам сплачувати цей податок, а також підвищувати у зв’язку із цим вартість квитків. У Росії в серпні поточного року підготували законопроект, що підтримує аналогічну заборону для тамтешніх авіакомпаній.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: еврокомисия законы бизнеса авикомпании
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 718