Товари та послуги можуть подорожчати через новий закон "Про захист персональних даних". Заявляють експерти. Мовляв,  зміни, які Рада ухвалила без їх відома, установлять державний контроль за малим та середнім бізнесом та додадуть не підйомну суму видатків.

Читайте: СМИ: В Украине начал дорожать хлеб

Так, навіть невеличка компанія на вимогу Держслужби з питань захисту персональних даних, мусить письмово відзвітувати, як захищатиме працівників. Це, за підрахунками експертів, обійдеться в кілька сотень тисяч гривень. Крім того, такий нагляд, кажуть фахівці, суперечить Європейському законодавству. Як оберігати інформацію, там вирішують самі підприємці, а не держава. Нагадаємо, 2 жовтня парламент ухвалив в цілому внесення змін до закону "Про захист персональних даних". Підписати новий документ Президент має до 19-го жовтня.

Дивіться також: Банки знатимуть про своїх клієнтів усе

Іван Петухов, член правління Інтернет-асоціації України: "Вот вы видите базу данных, пусть их будет 10, и у вас маленький ноутбук, на котором Вы это обрабатываете. А теперь на этот маленький ноутбук вы должны написать вот такую большую книгу. Как вы это все будете защищать? Ну естественно, предприниматель такое не сможет вытащить, просто такое количество денег вынести - это может быть сумой в несколько сот тысяч гривен".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: стоимость товары подорожание персональные данные
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1420