Безкоштовне інтернет-телебачення може зникнути.  Легальні кабельні та супутникові оператори зазнають збитків через таку послугу у світовій мережі. Їм на допомогу готові прийти податкова та міліція. Приміром, у столиці ліцензію на трансляцію телесигналу через Інтернет мають лише дві компанії. Та послугу надають майже всі. До того ж - безкоштовно. Якщо нелегальних провайдерів викриють, у них буде два варіанти. Або купити ліцензію, або закрити доступ до телебачення. Фахівці кажуть, що дрібним компанія легальна трансляція телеканалів найімовірніше бути просто не по кишені. Ліцензійний збір і роялті  можуть сягнути розмірів їхнього загального обороту, тоді як робота в тіні може потягнути за собою серйозну відповідальність.

Див. також: Інтернет залежність лікують. У Китаї - електрошоком, а у нас?

Олександр Швець, генеральний директор спілки кабельного телебачення: "Він обманює правовласника цього телеканалу, не платить йому роялті, не платить йому винагороду. Він обманює Національну раду, не отримує ліцензії.  І за якусь мізерну суму він надає послугу абоненту".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии телевидение интернет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1254