Загальнообов`язкове медичне страхування в Україні неможливо запровадити у терміни, які декларує влада, вважають експерти. Нагадаємо, раніше посадовці заявляли про дату - 2014-й рік. За словами президента Всеукраїнської Ради захисту прав безпеки пацієнтів, будь-яка нова для нас система страхування запрацює лише тоді, коли налагодять ефективне використання наявних коштів. В іншому разі, додаткові гроші, які планують отримати чиновники, витратять не за призначенням. 

Дивіться також : Чи потрібна Україні страхова медицина?

Віктор Сердюк, президент ради захисту прав безпеки пацієнтів : " Якщо в цьому законі буде написано, що на адміністрування не більше п`яти відсотків.  Якщо буде чітко написано, не як збирати гроші, от збирати гроші ми вміємо найкраще, а як витрачати, і хто буде відповідати за витрати? Але цієї частини немає в жодному з законів, які зараз пробують розглядатися".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье медицина страховка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1407