Співробітники постійно запізнюються на роботу, начебто через завірюху, нечищені кучугури та ожеледицю.  Роботодавець може вимагати пояснення в письмовому вигляді. Та – якісь підтвердження. Приміром, людина може додати роздруківку прогнозу погоди, фото черг на зупинці. Або повідомлення з різних сайтів про затори в місті на ранкову годину. А ось від покарання гривнею слід утриматися – це незаконно, кажуть юристи. Мовляв, поняття штрафу в Трудовому кодексі немає.

Спецпроект - Работа мечты: как попасть на работу в Дом марочных коньяков "Таврия"

Юрій Чумак, юрист : " Якщо працівник прийшов на роботу навіть на 5 хвилин пізніше, а правилами внутрішнього трудового розпорядку визначено, що день починається о 9-й, то роботодавець, керівник може попросити написати службову записку  та винести догану такому працівнику".

Корисно знати : Как перестать опаздывать на работу

До речі, за наявності кількох доган працівника можна звільнити. Хоча й не обов'язково. А ще, законною підставою для відповідного наказу буде відсутність людини на робочому місці упродовж щонайменше 3-х годин без будь-яких пояснень.

Читайте також:

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: руководитель работа опоздание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 11108
Загрузка...
Загрузка...