У керівників українських міст і сіл  з'явився додатковий стимул боротися із зарплатами у "конвертах". Держкомпідприємництва пропонує залишати місцевим бюджетам весь податок з доходів фізичних осіб.  За Податковим кодексом  - до кошиків міст обласного значення зараховують лише сімдесят п’ять відсотків сплаченого збору. Виняток зробили тільки для Севастополя - там усі 100 %  податку спрямовують до місцевого бюджету. Така норма буде діяти з початку наступного року, коли набуде чинності закон про зайнятість населення. 

Читайте також: Бродский рассказал о нововведении в сфере занятости

Михайло Бродський, голова Держкомпідприємництва : "Ви же знаєте, що люди, які получають зарплату в конвертах, вони соціально незахищені.  Тому, і також, коли вони виходять на пенсію, вони получають мінімальну пенсію. Таким чином, ми хочемо впливати, залучати, заохочувати місцеву владу, щоб вона роз’яснювала працівникам, щоб вони не йшли на роботу з конвертами".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоги бродский занятость населения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1947