Стандарти автомобільних послуг в Україні змінюються на очах. Тепер шанувальники ексклюзивних авто зможуть придбати машини унікальної комплектації від люксових брендів протягом доби і на власних умовах.

1 жовтня 2020 року в Києві, за адресою Володимира Брожко, 21 відкриється другий в столиці і третій в Україні салон мережі AutoMaximum. Про унікальність шоуруму і переваги покупки в ньому розповів засновник і власник мережі Максим Сімперович. 

Законодавець нових стандартів обслуговування

Головна фішка салону - унікальність в усьому. Так, в AutoMaximum ви знайдете авто на свій смак від Rolls-Royce, Jaguar, Bentley, Land Rover, Ferrari, спортивні моделі McLaren, Chevrolet, BMW і електрокари від Tesla, Mercedes-Benz, Audi - з унікальних колекцій. 

Тут можна не тільки придбати ексклюзивний автомобіль, але й оформити страхування, лізинг, викуп авто і трейд-ін. Також AutoMaximum пропонує послуги замовлення авто унікальної комплектації за індивідуальними параметрами збірки. 

“Мережі салонів AutoMaximum 10 років, це чималий термін для нашого ринку. Крім того, ще до початку роботи першого салону, у мене вже був 8-річний досвід в ніші авто, який допоміг створити компанію, що працює за унікальною стратегією. Наша фішка - авто під замовлення і фінансування на умовах, що дозволяють швидко придбати автомобіль класу люкс і виплачувати його за особистим зручним графіком,” - розповідає Сімперович.

3 причини заїхати за унікальним авто на Брожко, 21 - фото 2

Загальна автомобільна база мережі AutoMaximum

Зазвичай дилери пропонують особливі умови для покупки машини, але тільки з конкретного салону. AutoMaximum йде далі і пропонує вибір авто, які є в наявності у мережі салонів, а доставку здійснює протягом доби, не більше. 

“Ми розуміємо, що автомобілі такого класу обирають люди, які знають ціну часу. Тому не змушуємо чекати жодної зайвої хвилини,” - з гордістю заявляє власник компанії. 

Швидкість обслуговування повністю відповідає швидкості автомобілів світових брендів, які представлені в AutoMaximum. Це стало можливим завдяки чіткій системі замовлень і загальній базі між усіма трьома салонами в Україні. 

AutoMaximum розробив сервіс такого рівня, при якому кожен клієнт в комфортній обстановці, у відокремленій зоні для переговорів, може вибрати кращий для себе варіант - від особливостей моделі та комплектації авто до нюансів фінансової угоди. І, зрозуміло, все строго конфіденційно, за участю професіоналів - представників компанії.

3 причини заїхати за унікальним авто на Брожко, 21 - фото 3

Оптимальні умови покупки

Ексклюзивні автомобілі можна придбати в мережі AutoMaximum через програму лізингу на гнучких умовах. Це означає, що кожен може розраховувати на індивідуальний графік виплат, яку б модель та комплектацію авто він не вибрав, в тому числі й з новинок, які взагалі не представлені на ринку України. 

Лізингом та іншими програми фінансування можна скористатися у всіх салонах мережі, третій з яких, нагадаємо, відкривається 1 жовтня в Києві за адресою вул. Володимира Брожко, 21.

3 причини заїхати за унікальним авто на Брожко, 21 - фото 4

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 164