17 грудня  2012 року аеропорт "Бориспіль" одним із перших в Європі прийняв  Boeing 787 Dreamliner. "Літак мрії" в головному аеропорту країни презентувала  польська авіакомпанія LOT. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Авіаперевезення планують зробити дешевшими


Boeing 787 Dreamliner з реєстраційним номером SP-LRA вилетів з аеропорту Варшави о 15.30 за польським часом та прибув до аеропорту "Бориспіль" о 17.37 за київським часом.
Генеральний директор ДП МА "Бориспіль" Антон Волов зазначив: "Нам приємно, що аеропорт "Бориспіль" став одним із перших європейських аеропортів, який приймає літак XXI століття - Boeing 787 Dreamliner. Для нашого аеропорту це дійсно визначна подія". Він також сказав, що півроку тому в аеропорту "Бориспіль" було відкрито новий сучасний термінал, який здатний приймати в тому числі найсучасніші літаки, надаючи при цьому європейський рівень обслуговування як для авіакомпаній, так і для пасажирів.
Boeing 787 Dreamliner став революцією на ринку авіаперевезень як за технологічними й експлуатаційними параметрами, так і за показниками полегшеної ваги композитної конструкції, зменшенням викидів вуглекислого газу, економією палива, зниженням рівня шуму. Довжина літака Boeing 787 Dreamliner становить 56,72м, розмах крил – 60,13м, дальність польоту – 12 000 км.
Вже незабаром цей літак виконуватиме й далекомагістральні рейси. "Ми щойно розпочали комерційне використання цього літака, а за кілька тижнів – розпочнемо виконувати ним далекомагістральні польоти", - підкреслив член правління з питань виробництва Польських Авіаліній LOT Томас Бальцерзак. Він також запросив усіх присутніх особисто переконатися у перевагах нового літака та найвищого рівня обслуговування на борту: так, кожен присутній на презентації мав змогу зайти на борт літака та оглянути його салон, розподілений на три зони – економ-клас, розрахований на 213 пасажирів та оснащений індивідуальними екранами на кожному кріслі, новий клас "Преміум-клуб" з 21 місцем, бізнес-клас - "Еліт-клуб" з 18 повністю розкладними кріслами, подивитися у "небо на стелі" літака (салон оснащений унікальною світодіодною системою освітлення) поспілкуватися з екіпажем.

Провідні аеропорти світу заговорять українською мовою

Керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща Анжей Грабовськи висловив побажання аеропорту "Бориспіль" приймати велику кількість таких сучасних літаків на постійній основі. "Нехай авіасполучення Варшава-Київ і надалі буде таким же активним, яким воно є сьогодні, а кількість рейсів тільки зростає", - зазначив він.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: борисполь европа боинг
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1741
Загрузка...
Загрузка...