В умовах повного або часткового карантину якісний Інтернет став не розкішшю, а необхідністю. У кожному місті країни є як мінімум кілька компаній, що пропонують телекомунікаційні послуги, навіть очі розбігаються – як вибрати оптимальний варіант? Тим більше, коли так багато акцій інтернет-провайдерів домашніх мереж, кожен намагається привернути увагу споживача саме до своєї послуги.

Найшвидший Інтернет від Мережі Ланет

В таких умовах варто обирати провайдера Інтернету з бездоганною репутацією nf найбільш вигідними пропозиціями. Саме такою компанією є Мережа Ланет, всеукраїнський провайдер і постачальник найшвидшого Інтернету, згідно з дослідженнями авторитетних зарубіжних ресурсів. 

Інтернет-провайдер Мережа Ланет відомий високою якістю послуг і відмінним сервісом, відточеним за багато років роботи. Компанія оперативно та професійно обслуговує своїх клієнтів з моменту підключення і протягом усього часу співробітництва, прагнучи максимально задовольнити запити кожного. Провайдер пропонує вигідні пакети послуг для бізнесу і фізичних осіб, в останньому випадку, закриваючи дві ключові потреби користувачів:

  • в якісному безлімітному Інтернеті;
  • в доступі до телевізійних каналів України та світу.

Тарифи провайдерів Інтернету залежать від швидкості Інтернету та якості сигналу. Мережа Ланет пропонує кілька тарифних планів, з яких легко вибрати підходящий варіант. Також для приватних користувачів компанія пропонує максимально вигідну комплексну послугу Інтернет+ТБ, яка дозволяє насолоджуватися цікавим контентом за економною ціною.

Швидкісний безлімітний Інтернет по акції

Серед актуальних акцій інтернет-провайдера особливої уваги варта літня пропозиція MegaLite – 100 Мбіт/с до кінця року всього за 99 грн!

Скористатися нею просто. Порядок дій:

  • підключіть безкоштовно Інтернет від Мережі Ланет;
  • сплатіть 99 грн за тариф MegaLite;
  • отримайте безлімітний Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с до кінця 2020 року;
  •  отримайте 100% кешбек за перший платіж на основний рахунок в Ланет.ТV.

Акція діє для жителів багатоквартирних будинків і обмежена 100 підключеннями на день.

Важливий момент: після закінчення акційного періоду абоненти будуть автоматично переведені на мінімальний тарифний пакет без ТБ, актуальний на момент завершення дії акційних умов.

Акція провайдера діє до 24.08.2020 для нових абонентів Мережі Ланет у Калуші, Володимирі-Волинському, Кам'янці-Подільському, Сєвєродонецьку, Червонограді, Івано-Франківську, Рівненській та Хмельницькій області.

Замовити тарифний план MegaLite можна на сайті.

[email protected]

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 300