Білорусь висунула Україні ультиматум. Якщо до понеділка Київ не зніме обмеження на імпорт білоруських молокопродуктів, то Мінськ погрожує заборонити ввозити на свою територію кукурудзу, цукерки, соняшникову олію, шрот і навіть сіль нашого виробництва. Заборону знімуть. Утім не раніше, ніж через місяць.

Голова Держветфітослужби Україні Іван Бісюк: "Ми вимагаємо, що ви нам шановні колеги чітко, як ви нам будете контролювати, щоб ми могли відновити з вами діалог. Якщо вони це пред’являть і докажуть нам. Ми відновлюємо поставки молочної продукції в Україну. Тому моніторинг наш продовжується".

Заборона на ввезення білоруських товарів - виправдана. У молокопродукті - перевищення вмісту антибіотиків. А у сусідній Росії - лютує свиняча чума.

Руслан Швець, керівник інформаційного агентства "Агроньюз": "Я думаю, що ні українська ні білоруська сторона не зацікавлена в тому щоб припинити стосунки. Білорусія і Росія пов’язані ментально і в буферних зонах все одно йде торгівля. Йде обмін продуктами харчування і це замінити і проконтролювати дуже важко. Всі заяви, які робить білоруська сторона не мають підґрунтя. Вони більше схожі на блеф або крик відчаю. Щоб швидше вирішити цю ситуацію".

Українсьткі урядовці закликають білоруських колег до переговорів. Готові відвідати з ревізією їхнє виробництво. Та відійти від політики ультиматумів.Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия беларусь продукты питания еда ультиматум
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1425