Боргів Греції не списуватимуть. Чутки офіційно спростував прем’єр-міністр країни. Нещодавно ЗМІ повідомляли, що у МВФ мають намір пробачити державі половину боргу. Який становить понад 350 мільярдів євро.

Мовляв, це допоможе уникнути дефолту. Щоправда, аналітики кажуть: такі дії здатні спричинити кризу в середині Єврозони. Адже тоді на аналогічні преференції сподіватиметься ціла низка країн. Зокрема, Португалія, Угорщина або Румунія. Поки що Греція скорочує витрати в обмін на позику ЄС і МВФ. За умовами кредиторів, урядовці повинні знизити зарплати і пенсії. Та підвищити низку непрямих податків.

"С одной стороны, понять логику МВФ можно. Он хочет пресечь развитие кризиса и распространение кризиса на другие страны. На Италию и Испанию. Тут нужно сравнивать плюсы и минусы, которые могут появится. Краткосрочно можно спасти Грецию и залить ее деньгами. Но на самом деле, это не изменит ситуацию. Там более глубокие проблемы. Там проблемы, связанные с большими дотациями именно с большими государственными гарантиями. В медицинской сфере. В пенсионной", - пояснив телеканалу UBR фінансовий аналітик Микола Івченко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мвф европа долг греция ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 608