Репутація важлива. Стабільність репутації — ще важливіша! Компанія Carlsberg Ukraine взяла нагороду в VII Всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією "Репутаційні АКТИВісти" в номінації "Репутаційна стабільність".

Відбір номінантів здійснювався серед лідерів у профільних галузях. Бралися до уваги інтенсивність і якість згадування у ЗМІ. Журі рейтингу складалося зі 149 авторитетних медіаекспертів та аналітиків. Саме вони й визначили переможців у 45 номінаціях, що змогли побудувати найкращі системи репутаційного менеджменту в нелегкий пандемійний рік.   

"Ми створили Рейтинг якості управління репутацією "Репутаційні АКТИВісти" в тому числі для того, щоб задати нову планку галузі. Ми раді, що в нашій країні ефективно діють такі компанії, як Carlsberg Ukraine. Їх наполеглива системна робота, щоденна відбудова глобального бренду, найвищі стандарти комунікації дають приклад нашому ринку і слугують потужною мотивацію для всіх професіоналів" — розповіла Олена Дерев'янко, голова оргкомітету рейтингу, віцепрезидентка Української PR-ліги і докторка економічних наук. 

На думку організаторів рейтингу, тріумф Carlsberg Ukraine є системним і ґрунтовним. Серед головних критеріїв успіху — активна й ефективна PR-служба, яка працює послідовно і завжди відкрита до діалогу. Компанія має яскравих і компетентних спікерів з-поміж керівництва, що переконливо та доцільно транслюють цінності корпорації і відверто дискутують в інформаційному полі. Особливо відзначається якість продукту, яку цінують українці. Адже на заводах Carlsberg Ukraine варять, можливо, найкраще пиво у світі. 

"Перше, що характеризує компанію, — це, звичайно, її репутація. Її важливість і цінність розуміє вже майже кожен гравець ринку. Тому я просто хочу подякувати своїй команді, яка, попри дуже нестандартний для всіх нас рік, змогла швидко адаптуватися та утримати репутацію компанії на високому рівні", — відзначає Олена Бабикіна, старша менеджерка з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine. 

Досягнення найбільш помітні в категорії безалкогольних і слабоалкогольних напоїв. Carlsberg Ukraine беззастережно посів першу сходинку десятки найкращих, залишивши позаду як всесвітньо відомі міжнародні корпорації, так і помітних локальних гравців.

Рейтинг якості управління репутацією "Репутаційні АКТИВісти" заснований 2015 року та має на меті висловити суспільне визнання компаніям, які досягли високих і відчутних результатів у цій сфері.

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як "Львівське", Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, "Арсенал", "Квас Тарас", Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 70