Процес реалізації товарно-матеріальних цінностей Держкомрезерву необхідно вдосконалити, вважає перший заступник голови Комітету Олена Тараненко. Про це повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Для цього, на її думку, треба розширити інформаційну складову роботи Держкомрезерву та максимально інформувати потенційних покупців щодо запланованих до продажу товарно-матеріальних цінностей державного та мобілізаційного резерву. "На жаль, через брак коштів Держкомрезерв не в змозі дати широку інформацію в засоби масової інформації про товари, що пропонуються до реалізації.

Єдине, надійне та постійне джерело висвітлення інформації – це веб-сайт Комітету", - наголосила О.Тараненко. "Чим більше ми зацікавимо учасників аукціону, тим ефективніше вони проходитимуть. Люди в нас повірять, особисто переконаються, що відбувається прозорий та відкритий процес реалізації товарно-матеріальних цінностей з метою наповнення Державного бюджету", - наголосила перший заступник голови Комітету.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: реалізація держкомрезерв цінності
Источник: УНН Просмотров: 1285