Україна багато років бореться з демографічною кризою. Якщо в 1990 році в нашій країні народилося 657 200 дітей, то в 2001 році - всього 376 500 малят. На жаль, в 2020 році на світ з'явилося менше 300 000 нових громадян України. 

У той час, коли народжуваність в Україні з об'єктивних причин стрімко знижується, у Пологовому Будинку "Лелека" тільки за 2020 рік народилося 2350 дітей - на 25% більше, ніж в попередньому. Чому майбутні батьки вибирають "Лелеку"? 

Більшість країн Європи вже давно страждають від демографічної кризи. Серед них і Україна, яка згідно калькулятору Countrymeters тільки у минулому році втратила 152 881 своїх жителів. І багато років одним з ключових факторів скорочення чисельності населення в Україні залишається низький рівень народжуваності. 

На графіку відображена статистика народжуваності в Україні в різні роки.

Демографічне диво пологового будинку

У непростому і пандемічному 2020 році народжуваність у нашій країні стрімко падала. Потенційні мами просто боялися народжувати в Україні. Однак у "Лелеці" число малюків "виросло" на цілих 25%. У чому ж секрет успіху найкращого пологового будинку Києва? 

Почнемо з історії. Цей пологовий будинок працює з 2016 року, а з кінця 2019 він отримав особливий статус. "Лелека" став першим і єдиним госпітальним медичним закладом в Україні з найсуворішою міжнародною акредитацією.  

Тому завдяки жорсткій міжнародній акредитації та ще безлічі переваг, "Лелеку" вибирають з усього списку пологових будинків України.

Щоб не бути голослівними, звернемося до цифр і порівняємо кількість народжених дітей в Україні, Києві та Пологовому Будинку "Лелека" за 2017-20 роки. Вони говорять самі за себе.

Демографічне диво пологового будинку

Демографічне диво пологового будинку

Демографічне диво пологового будинку

"Лелека" - це доступно та якісно

Кадри вирішують все, а хороші фахівці на вагу золота. Сьогодні в Пологовому Будинку "Лелека" працюють 400 досвідчених співробітників, які дотримуються, відмінної від радянського менталітету, корпоративної культури. Для нас головне, щоб майбутні мами почувалися максимально комфортно і захищено. А також повністю були задоволені роботою персоналу. У "Лелеці" не потрібно "дякувати" лікарям і медсестрам. Кожна пацієнтка для нас важлива. 

Наші послуги доступні. За 4 роки своєї роботи Пологовий Будинок приймав пацієнтів з самим різним рівнем достатку. У нас народжують зірки шоу-бізнесу, політики, менеджери, українці та іноземці самого різного рівня. 

На жаль, в Україні сьогодні існує величезна проблема в доступності медичної допомоги. І хоча з 2020 року НСЗУ почало оплачувати пологи, його тариф не покриває пологи в "Лелеці". А ось доплата з незрозумілої причини категорично заборонена. Але ж якщо держава заплатить частину грошей за пологи в "Лелеці", ми станемо доступніше для більшої кількості людей. 

Ми не кидаємо складних пацієнтів 

Основа діяльності кожного пологового будинку - це якісна медицина. Тому наш персонал постійно вчиться і вдосконалюється. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. В цілому, ми дотримуємося медичних протоколів, побудованих на принципах доказової медицини і схвалених не тільки в Україні, але і США, і Західній Європі. Всі ці документи формалізовані в локальні протоколи для персоналу. 

На сьогодні в "Лелеці" провели, більше ніж 7000 пологів. Серед них були пологи у жінки з міастенією (важке неврологічне захворювання з наслідками для дитини), пацієнтка з лейкемією. У нашій практиці був і розрив матки до початку родової діяльності, і термінове витягнення дитини з черевної порожнини. Пологовий будинок "Лелека" не боїться труднощів, готовий до них і своїх пацієнтів в ексвізитних ситуаціях не кидає. 

"Лелека" - місце, де можна спокійно народжувати дитину. Ми даємо жінкам шанс і регулярно проводимо складні операції, які до цього робили тільки в спеціалізованому лікувальному закладі. Наприклад, якщо раніше пацієнткам зі врощеною плацентою на місці рубця після кесарева розтину видаляли матку, то сьогодні в Пологовому Будинку "Лелека" налагоджена технологія емболізаці маткових артерій або введення спеціального балона в аорту перед витяганням дитини. В результаті у жінки буде менша крововтрата, а головне вона залишається з маткою. І ще зможе ще стати матір'ю. 

Відзначимо, що для проведення операцій подібного високого рівня необхідний великий і злагоджений колектив - 12-15 чоловік персоналу. Це і судинний хірург, і уролог, і трансфузіолог. Усі ці фахівці є в "Лелеці".  

Сучасні технології та обладнання 

"Лелека" створює позитивний настрій у своїх пацієнтів: вже на вході Вас зустріне красивий кольоровий фасад і просторий хол. А в пологовому залі можете забути про сумний кахель. Тут ми передбачили навіть стіни з антисептичним покриттям. 

Наше обладнання схоже на справжній центр управління космічних польотів. Так, для оптимальних пологів пропонується сучасне пологове ліжко трансформер, яке має 32 варіанти. Є навіть апарат для пацієнт-контрольованої епідуральної анестезії. Завдяки йому майбутня мама може сама керувати і регулювати больові відчуття під час пологів.

Демографічне диво пологового будинку

У нас також є можливість постійно контролювати серцебиття плода, що дуже важливо під час появи малюка на світ. 

Під час пологів Ви не будете одні - все пацієнтки в пологовому залі знаходяться під постійним наглядом. А в ординаторській і на посту медсестри передбачені великі екрани. 

У медицині бувають ситуації, коли рахунок йде на секунди, і вони можуть врятувати життя. Тому в "Лелеці" ми створили дві операційних з "розумними" дверима. Вони відкриваються при наближенні до них. 

При цьому вся необхідна апаратура відповідає сучасній концепції операційних залів: вона прикріплена до спеціальних стельових консолей, на підлозі стоїть тільки операційний стіл. 

До речі, для більшого комфорту спеціальні автоматичні системи в "Лелеці" підтримують постійну температуру при 20-кратному повітрообміні. Цей повітряний потік закриває пацієнта на операційному столі від попадання не стерильного повітря ззовні. 

Результати - на рівні кращих клінік Європи та США 

Приблизно 1,5-2% від усіх наших пацієнтів - це недоношені діти, і малюки, яким необхідна спеціальна медична допомога після пологів. 

Сучасні інкубатори для новонароджених, безліч вимірювального обладнання дозволили повноцінно працювати нашому блоку інтенсивної реанімації новонароджених. Це ще один наш "центр управління космічного корабля". За 4 роки діяльності "Лелеки" через відділення блоку інтенсивної реанімації новонароджених пройшло близько 100 дітей з масою при народженні менше ніж 1500 грам. Найменший малюк був усього 680 грамів. Зараз йому вже 2,5 року і він повністю здоровий. 

Ми пишаємося своїми результатами на рівні кращих клінік Європи та США. 

Максимальний комфорт 

Наші палати не схожі на звичайну лікарню. У нас все продумано до дрібниць. У післяпологовій палаті є комфортне ліжко. Воно може змінювати геометрію полотна і це дуже зручно. Крім того, втомленій після родів матусі не треба бігати по коридорах і шукати персонал. У "Лелеці" виклик персоналу проходить через переговорний пристрій. При цьому всі виклики і переговори фіксуються на комп'ютері. Більше того, в палаті навіть є спеціальний пристрій для туалету новонародженого виробництва французької фірми Loxos.

Демографічне диво пологового будинку

Ну, ось і відбулася головна подія у Вашому житті - на світ з'явилося нове, чудове Лелеченя. З кімнати виписки воно відправляється до себе додому. Але все одно його першим будинком у житті залишиться "Лелека". Даруйте нове життя разом з нами!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 331