Держфінпослуг поки що ніяк не може припинити діяльність "МММ-2011". Сам Мавроді через інтернет запевняє, що його немає за що затримувати, адже офіційно своєї фірми він ніде не реєстрував.

Єдине, що зробив регулятор, це повідомив правоохоронні органи та провів потужну інформаційну кампанію. Розповів про ризики участі у структурі. Щоб не потрапити на гачок шахраїв, у Держфінпослуг радять громадянам обов'язково перевірити ліцензію компанії у реєстрі. До того ж це можна зробити, навіть, не виходячи з дому і не звертаючись до самої фірми.

Нагадаємо, МММ, яку організував Сергій Мавроді, найбільша радянська, а потім і російська фінансова піраміда, у якій брали участь від 10 до 15 мільйонів громадян

"Реєстр фінансових установ є загальнодоступним. Можна зайти на офіційний сайт Держфінпослуг у мережі інтернет, відкрити розділ "Державний реєстр фінансових установ", там буде інформація і про її найменування, і про місце знаходження, і про ліцензію дозволу, які нею отримані", - пояснив телеканалу UBR перший заступник голови Держфінпослуг України Андрій Литвин.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr ммм госфинуслуг мавроди
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1978