Перед початком офіційного відкриття Ігор ХХХ Олімпіади українські лучники першими серед своїх співвітчизників вступили в змагання. Про це повідомляє Мінмолодьспорту.

Янукович поздравил украинских спортсменов с началом Олимпиады-2012

Об 11.00 за київським часом розпочався кваліфікаційний раунд змагань серед чоловіків. В боротьбу вступили Віктор Рубан, Маркіян Івашко, Дмитро Грачов. Кваліфікаційним раундом в індивідуальних змаганнях серед жінок почнуться Ігри для наших дівчат-лучниць – Катерини Палехи, Лідії Січенкової та Тетяни Дорохової.

А вже завтра нас очікує насичений олімпійський день за участю наших спортсменів – змагання з кульової стрільби, бадмінтону, стрільби з лука, настільного тенісу, дзюдо, академічного веслування, велоспорту-шосе, плавання, фехтування, спортивної гімнастики, боксу, тенісу.

Кенгуру у австралийцев, Пегас и Грифон у россиян. 10 самых оригинальных спортивных форм Олимпиады-2012

Нагадуємо, з 27 липня по 12 серпня по Перший національний канал веде цілодобове мовлення з ХХХ Олімпійських ігор: в ефірі - прямі трансляції олімпійських змагань, спецпроект "Олімпійські пристрасті", щоденники, новини, дайджести та ін.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: открытие спортсмены стрелки олимпиада 2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 872