Державна податкова служба проведе в регіонах України 500 навчальних семінарів для платників податків з роз’яснення нових правил адміністрування податку на прибуток.

Про це під час робочої наради з підрозділами масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко, якого цитує прес-служба ДПС.

Він підкреслив, що такі семінари будуть безкоштовними для учасників. Надавати консультації та проводити навчання будуть співробітники центрального апарату Державної податкової служби та працівники регіональних підрозділів. „Ми зацікавлені у поліпшенні якості обслуговування платників та налагодженні партнерських відносин. Наша мета – уникнути суперечок та непорозумінь при адмініструванні податку на прибуток та під час прийому звітності”, - зазначив О. Клименко.

Семінарську кампанію щодо особливостей адміністрування податку на прибуток в умовах дії Податкового кодексу України буде проведено спільно з Міністерством фінансів України та Державною навчально-науковою установою „Академія фінансового управління”. Зокрема, вже найближчим часом заплановано проведення 4 кущових семінарів для платників податків у найбільших містах України.

„Я впевнений, що завдяки нашим зусиллям імплементація норм Податкового Кодексу пройде безболісно та швидко. Краще обговорити проблемні питання заздалегідь, ніж зіткнутися з ними безпосередньо у роботі з платниками”, - підсумував Олександр Клименко під час наради.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: податки дпс семінар
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 997