Вчорашній день - напевно один з найнеприємніших для керівника вітчизняного освітянського відомства. На форумі міністрів освіти європейських країн студентська громада, також до слова, міжнародна, вимагала відправити Табачника у відставку. Та ще й одна зі студенток відшмагала його букетом квітів прямо при європейських колегах.

Міліція не затримувала студентки, яка букетом квітів вдарила міністра освіти. Сталося це під час державних заходів у приміщенні клубу Кабміну. Київські правоохоронці заявили: на дівчину складено протокол про адмінправопорушення. Вона зобов’язалася з’явитися до суду. Сам Дмитро Табачник заявив: інциденту не було, студентка просто намагалася вручити йому квіти.

"Наш шановний міністр Дмитро Табачник отримав букетом по пиці в нагороду за ось таку позицію його, в освітній діяльності. Просто це був протест, це був ляпас йому від студентів Києво-Могилянської академії, від Братства Святого Луки і просто від всіх, кого не задовольняє його постать на посаді міністра", - пояснила студентка Києво-Могилянської Академії Дар'я Степаненко.

Буквально за кілька годин, завдяки російському президенту Дмитру Медведєву інцидент з Табачником став відомим усьому світу. Президент Росії побажав міністру освіти Андрію Фурсенку, щоб до нього російські студенти ставилися добріше, аніж українські до свого міністра.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цветы студенты ubr табачник
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2328