Фаріон до Різдва відправила прем’єр-міністру свою монографію "Мовна норма: знищення, пошук, оновлення". Книга доповнена диском, на якому — малюнки її студентів на мовну тематику.

Фарион поинтересовалась у Азарова, может, он является умственно отсталым

Народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон, як і обіцяла, відправила прем’єр-міністру Миколі Азарову свою монографію "Мовна норма: знищення, пошук, оновлення". Про це депутат повідомила через свою сторінку у Facebook. 

"З Різдвом, Миколо Яновичу. Варто пам’ятати, що мудрим є зовсім не той, хто не робить помилок, а той, хто хоче і може їх виправляти. Всі ми semper tiro. Нехай нам щастить у пізнанні глибин мови як народу протягом всіх дарованих років", — написала Фаріон.

Також вона повідомила, що книга доповнена диском, на якому — малюнки її студентів на мовну тематику. "Азарову складно пізнавати через слова українську мову, можливо, йому буде легше через малюнки", — заявила вона.

Нардеп також додала, що після розмови в Раді прем’єр не звертався до неї по допомогу у вивченні української.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: азаров язык
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1640
Загрузка...
Загрузка...