Міжнародне агентство Fitch Ratings знизило рейтинг японської корпорації Sharp до "сміттєвого" рівня.Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на Agence France-Presse.

Sharp увеличила прогноз убытков за год до $5,6 млрд

Рейтинг виробника був знижений відразу на шість щаблів до "В-".

Раніше в Sharp повідомили, що за підсумками року очікують отримати збиток у розмірі 5,6 мільярда доларів. У компанії також можуть зіткнутися з труднощами при обслуговуванні своєї заборгованості: у вересні запаси готівки у Sharp становили близько 2,75 мільярда доларів при загальному рівні боргу в 11 мільярдів.

Японські виробники електроніки і побутової техніки за останній рік опинилися у важкому фінансовому положенні в умовах підвищилася конкуренції з боку південнокорейських компаній, в першу чергу, Samsung.

Sharp уволит 11 тыс. человек

Додатковий тиск на японських виробників надає зміцнення йєни, яке призводить до додаткового навантаження на експортерів. У результаті в Sharp оголосили про масові скорочення.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг sharp
Источник: Экономическая правда Просмотров: 812