Відбулася робоча зустріч Голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка з Надзвичайним і Повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джоном Ф.Теффтом.

Голова Держмитслужби зазначив, що дуже задоволений співпрацею з американськими дипломатами та бізнес-колами. "У на с останнім часом дуже плідна взаємодія. Ваші рекомендації надзвичайно важливі для нашої діяльності. Ми налаштовані на конструктив по вирішенню будь-яких проблемних питань" - сказав Ігор Калєтнік.

Посол США також відзначив тісну співпрацю митників з американськими комерційними компаніями,. "Ми отримуємо інформацію від американської торгівельної палати про те що вони встановили високий рівень співпраці з керівництвом Держмитслужби України" - сказав Джон Теффт.

Сторони також обговорили питання, які виникають під час імпорту товарів із США. Та дійшли згоди щодо необхідності взаємного інформування з метою їх оперативного вирішення.

Наразі зовнішня торгівля між Україною та США протягом 2011 року має тенденцію до зростання. У січні-серпні 2011 року відбулось збільшення обсягів товарообігу на 54% - наразі він становить 2,4 млрд. доларів. Обсяг товарообігу з США займає 8 місце.

Щодо інших напрямків взаємодії. Держмитслужба повідомила про домовленість з Міноборони провести у жовтні-листопаді 2011 року міжвідомчий семінар для обговорення конкретних заходів, які необхідно здійснити міністерствам та відомствам, задіяним у проведені міжнародних військових навчань, з метою вибудувати систему чітких та узгоджених дій між всіма сторонами (українськими та зарубіжними). З тим, щоб такі заходи проводилися на найвищому рівні.

Джон Теффт також відвідав Моніторинговий центр Держмитслужби, який опрацьовує повідомлення від суб’єктів ЗЕД та громадян щодо проблем, які виникають у них під час перетину митного кордону України або здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів. Також працівники Центру можуть проконсультувати абонентів, які потребують роз’яснення основних положень митної справи або встановлених норм і обмежень щодо переміщення товарів.

У складі Центру діє аналітична група. Її робота оснащена на найвищому технологічному рівні — на спеціальні екрани в режимі реального часу виводиться "картинка" з найбільш важливих пунктів пропуску на державному кордоні, а також окремих вантажних митних комплексів та відділів митного оформлення. Ця система відеоспостереження дозволяє у разі виникнення ситуації, яка потребує втручання (наприклад, несанкціонована операція з товарами під митним контролем), миттєво повідомити про неї керівників відповідного митного органу та профільного структурного підрозділу апарату Держмитслужби для застосування негайних заходів впливу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: таможня сша калетник
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1525